MDO: První výhra! Mladí Opavané udolali na domácím kluzišti brněnské Válečníky

• neděle 25. října 2015

Mladší dorostenci opavského Slezanu zaznamenali první výhru v sezóně! Skóre otevřel v osmadvacáté minutě domácí Pogatschaig, na jehož branku však odpověděl v sedmatřicáté minutě Veleba. Opava znovu odskočila svému soupeři ve třetí třetině, to když dostal kotouč za Horkého záda Kadula. I tentokrát se ovšem povedlo Válečníkům vyrovnat, jmenovitě Karpíškovi, jenž dokonce rozvlnil síť za Hasalou ve vlastním oslabení. Jelikož ve zbytku základní hrací doby ani v nastaveném čase gól nepadl, musely vítěze určit samostatné nájezdy. V nich vstřelil rozhodující branku opavský Peterek!

12. kolo, neděle 25. 10. 2015

3:2sn (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0 - 1:0)

HCM Warrior Brno

Branky a nahrávky: 28. Pogatschaig (Fabianczyk), 50. Kadula (Kunc, Hymlárová), rozh. náj. Peterek - 37. Veleba (Geidl), 53. Karpíšek. Rozhodčí: Mikula - Hribík, Poruba. Vyloučení: 6:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 112. Střely na branku: 31:40. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2.

Hasala - Kunc, Thiel, Mar, Kroček, Tůček - Hilšer, Pogatschaig, Hymlárová, Kadula, Fabianczyk, Věntus, Peterek, Matuška

Horký - Chlubna, Daněk, Miloš, Müller, Čiliak, Veleba, Branžovský - Mudrych, Hrubeš, Turanský, Dufek, Antoňů, Vlk, Karpíšek, Pigl, Bernovský, Geidl, Krška, Bocián,