MDO: Slezan smazal dvoubrankové manko a vybojoval bod

• neděle 10. ledna 2016

Naši mladší dorostenci sice dnes na výhru nedosáhli, i tak se ovšem nemusí za předvedený výkon stydět. Slezané totiž stáhli dvoubrankové manko a poslali zápas do prodloužení. V něm vystřelil Olomouci výhru Matěj Kořenek. Za Opavany se postupně prosadili Adam Hilšer, Kryštof Kadula, Dominik Věntus a Vojtěch Tůček. Konečné skóre: HC Slezan Opava - HC Olomouc 4:5 po prodloužení. Další utkání čeká naše mladíky 24. ledna, to zajíždějí do Havířova.

Nadstavba , neděle 10. 1. 2016

4:5p (1:2, 2:2, 1:0 – 0:1)

HC Olomouc

Branky a nahrávky: 6. Hilšer (Matuška), 21. Kadula (Peterek), 39. Věntus (Hilšer), 58. Tůček (Věntus, Kadula) – 6. Kalač (Kořenek, Mader P.), 14. Palinek (Klesla, Kořenek), 25. Bahounek (Kořenek), 63. Kořenek (Kalač, Klesla). Rozhodčí: Libiger – Hykel, Cabák. Vyloučení: 4:3. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 105. Střely na branku: 39:38. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:4, 4:4, 4:5.

Hasala – Kunc, Thiel, Mar, Kroček, Tůček – Hilšer, Zouhar, Kadula, Fabianczyk, Věntus, Peterek, Matuška, Brada

Machatý – Klesla, Mader D., Bahounek, Dupal, Mader P. – Kalč, Tomajko, Kořenek, Vašenka, Kreft, Štefka, Palinek