MDO: Slezan vyšel v Havířově gólově naprázdno

• neděle 24. ledna 2016

Mladší dorostenci opavského Slezanu dnes v Havířově vyšli gólově naprázdno. Domácí svého soupeře jasně přestříleli a navíc se jim povedlo i čtyřikrát skórovat. Jako první překonal Hasalu Janeček, na něhož navázal ve třiatřicáté minutě Revaj. Ve čtyřiačtyřicáté minutě dostal kotouč do sítě Pindel, prosadil se z mezikruží. Poslední hřebíček do rakve zatloukl Janeček, který tak vsítil svou druhou branku v zápase.

Nadstavba , neděle 24. 1. 2016

4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 4. Janeček, 33. Revaj (Pindel, Adámek), 44. Pindel (Janeček, Revaj), 51. Janeček (Pindel, Grygar). Rozhodčí: Fiala – Vengřín, Tomis. Vyloučení: 8:7, navíc Kadula – 10 min. za nesportovní chování. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 94. Střely na branku: 39:15. Průběh utkání: 4:0.

Šembera – Adámek, Máca, Grygar, Čípera, Hrček, Zíková, Pavelek – Janeček, Potočný, Bambula, Juhász, Zíka, Revaj, Del Favero, Pindel, Damps, Tomeček, Malysz

Hasala – Kroček, Kunc, Thiel, Tůček, Pachula – Hilšer, Věntus, Peterek, Kadula, Fabianczyk, Matuška, Pogatschaig