MDO: Statečný výkon na body nestačil, z vítězství se radují Oceláři

• neděle 22. listopadu 2015

Mladší dorostenci opavského Slezanu pořádně potrápili favorita z Třince. Slezan se dokonce ujal vedení, to když se už ve druhé minutě trefil obránce Tůček. Toto nepříznivé skóre ale domácí ve druhé třetině třemi brankami otočili. Šestnáct vteřin před koncem druhé tercie sice ještě snížil z brejku Kroček, avšak to bylo ze strany Opavy vše. Třinečtí překonali Hasalu ještě dvakrát a připisují si tak do tabulky tři body za vítězství 5:2.

18. kolo, neděle 22. 11. 2015

HC Oceláři Třinec

5:2 (0:1, 3:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 28. Homola (Patlevič, Plandor), 34. Raška (Indrst, S. Radzienciak), 39. Michálek, 49. Tománek (Plandor, Michálek), 54. Peterek (Indrst) – 2. Tůček (Kadula), 40. Kroček (Pogatschaig). Rozhodčí: Koziol – Bojda, Mikler. Vyloučení: 8:10. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 121. Střely na branku: 53:20. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 5:2.

Kučera – Patlevič, Konderla, Srníček, Homola, Michálek, S. Radzienciak – Tobiáš Marguš, Raška, Čmiel, Pszczolka, Plandor, J. Peterek, Tománek, Korčák, Indrst, Mikler, Rybnikár

Hasala – Rozboril, Kunc, Thiel, Mar, Kroček, Kocián, Tůček – Hilšer, Zouhar, Pogatschaig, Hymlárová, Kadula, Fabianczyk, Věntus, A. Peterek, Matuška