MDO: V souboji tabulkových sousedů zvítězil Vsetín

• sobota 22. listopadu 2014
  • Vojtěch Konečný

Souboj tabulkových sousedů nedopadl pro mladší dorostence opavského Slezanu dobře. Valaši se do vedení dostali už v první minutě, Lamlu překonal Kristek. Tentýž hráč se prosadil i v 7. minutě a hosté tak vedli o dvě branky. V první periodě ještě snížil Kvasnica, jemuž asistoval Hadamczik. Další góly padly až v poslední tercii, rozhodující zásah zaznamenal ve 43. minutě Hrňa, přihrávku si připsali Paťava s Gorasem. Slezané pouze snížili, konkrétně Pělucha, který svou brankou uzavřel gólový účet duelu.

18. kolo, sobota 22. 11. 2014

2:3 (1:2, 0:0, 1:1)

VHK ROBE Vsetín

Branky a nahrávky: 11. Kvasnica (Hadamczik), 52. Pělucha (Hudečka) - 1. Kristek (Fajkus, Sedláček), 7. Kristek (Fajkus), 43. Hrňa (Paťava, Goras). Rozhodčí: Šeděnka - Binar, Vaculík. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 118. Střely na branku: 15:34. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3.

Lamla - Kroček, Kunc, Lelek, Kažimír, Hadamczik - Hilšer, Hudečka, Hladoník, Kvasnica, Věntus, Bitomský, Beránek, Vojtovič

Kořének - Jenáček, Mikulenčák, Nadymáček, Kollár, Ševčík - Kristek, Koňařík, Zetocha, Sedláček, Goras, Půček, Paťava, Paroušek, Fajkus, Vilém, Hrňa