Mladší dorost nezvládl koncovku utkání a veze ze Vsetína jen bod

• pondělí 12. prosince 2011

V neděli se naši mladší dorostenci představili v rámci ELIOD extraligy na ledě Vsetína. Slezan si v průběhu duelu vypracoval dvoubrankové vedení, které ovšem na tři body nestačilo. Mladíkům totiž nevyšel závěr zápasu, když v posledních šesti minutách dvakrát inkasovali a poté i z kraje prodloužení. Výsledek 1:3 se tak rázem změnil na 4:3 pro domácí Valachy. Slezan si tak jako útěchu připsal alespoň bod. Další utkání čeká na Opavu až dva dny před Vánocemi, kdy budou mladší dorostenci hostit na svém ledě Třinec.

19. kolo, neděle 11. 12. 2011

VHK ROBE Vsetín

4:3p (0:0, 1:3, 2:0 - 1:0)

Branky a nahrávky: 30. Tydlačka (Grygar, Mikula), 55. Ščotka (Tydlačka, Janošek), 57. Pisklák (Grygar), 62. Ščotka (Svozílek, Mikula) - 27. Stuchlík, 32. Ostřanský (Hlísta), 37. Rousek (Nardelli). Rozhodčí: Škrobák - Mana, Jani. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 95. Střely na branku: 29:16. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 4:3.

Holub - Dubnický, Grygar, Haničák, Janošek, Januška, Kovář, Miko, Mikula, Pisklák, Světlík, Svozílek, Tydlačka, Vítek, Vojkůvka, Weintritt, Ščotka, Škrabánek

Marek - Blaževič, Dreljuš, Hartmann, Hlačík, Hlísta, Klement, Krupa, Monczmann, Nardelli, Olšr, Ostřanský, Rousek, Rýpar, Stuchlík, Zbytek