Mladší dorost po třech prohrách zvítězil, porazil Šumperk

• pondělí 01. února 2016

Mladší dorostenci opavského Slezanu zastavili sérii tří porážek v řadě a na svém ledě si poradili s celkem Šumperka v poměru 4:1. Slezané si v polovině utkání vybudovali luxusní tříbrankový náskok, pak sice šumperský výběr snížil, ale necelou minutu před koncem přidal do hostující branky čtvrtý gól Peterek.

Nadstavba , neděle 31. 1. 2016

4:1 (1:0, 2:1, 1:0)

Draci Šumperk

Branky a nahrávky: 1. Hilšer, 26. Kunc (Hymlárová, Peterek), 30. Mar (Pogatschaig, Peterek), 60. Peterek (Thiel) – 40. Haluza (Uhlíř, Dudycha). Rozhodčí: Klapetek – Barteček, Vengřín. Vyloučení: 9:7, navíc Mar (Opava) 10 minut. Bez využití. Diváci: 95. Střely na branku: 22:37. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1.

Hasala – Kunc, Thiel, Mar, Kroček, Tůček – Hilšer, Pogatschaig, Hymlárová, Fabianczyk, Věntus, Peterek.

Venouš – Rutar, Habrman, Uhlíř, Moučka – Haluza, Kaplan, Vaňous, Krč, Scheuter, Horký, Mácha, Štrbík, Dudycha, Moravec.