Mladší dorost v krásném derby udolal Vítkovice

• pátek 29. listopadu 2013

Extraligoví mladší dorostenci opavského Slezanu se ve čtvrtek utkali v derby s nedalekými Vítkovicemi a po velkém boji nakonec zvítězili v prodloužení. Opava vedla po trefě Frydrycha, jenže hosté skóre otočili. Domácí mladíci se ale nevzdali a do konce druhé části získali vedení zpět - 3:2. V základní hrací době nakonec duel skončil nerozhodně 4:4 a rozhodlo prodloužení, ve kterém vstřelil vítězný gól Slezanu hrdina zápasu Lukáš Frydrych.

17. kolo, čtvrtek 28. 11. 2013

5:4p (1:0, 2:2, 1:2 - 1:0)

HC Vítkovice

Branky a nahrávky: 13. Frydrych (Štěpánek), 34. Bohanos (Kvasnica, Frydrych), 38. Kosina, 51. Bohanos (Frydrych, Jirůšek), 62. Frydrych (Kvasnica, Jirůšek) - 22. Raška (Toman), 27. Toman (Raška), 47. Gřesík (Šala), 51. Raška. Rozhodčí: Golaň - Lasák, Kroček. Vyloučení: 6:5. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 96. Střely na branku: 49:39. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4.

Klein – Jirůšek, Štěpánek, Cibulka, Kupka, Lelek, Hadamczik, Rutar – Frydrych, Bohanos, Kvasnica, Kosina, Döhner, Fedor, Langer, Pělucha, Blecha, Tauwinkl.

Kardinál – Bijota, Bartek, Slíž, Veřmířovský, Ficek, Kaláb, Kučera – Raška, Toman, Šala, Gřesík, Bernát, Franz, Baláž, Vondál, Pastor.