Mladší dorostenci v Havířově neuspěli a stále tak čekají na první body

• neděle 20. září 2015

Mladší dorostenci opavského Slezanu dnes odehráli utkání v Havířově. Úvodní perioda vyšla lépe právě domácím, kteří během necelé minuty vstřelili dvě branky a odskočili tak svému soupeři. Ve druhé periodě Juhász fauloval Hilšera a bylo tak nařízené trestné střílení, které ovšem opavský forward neproměnil. Naopak ve 38. minutě se zásluhou Potočného prosadil Havířov. Opavané utkání alespoň zdramatizovali, to především díky Marovi, jenž ve 48. minutě prostřelil Dufka.

5. kolo, neděle 20. 9. 2015

3:1 (2:0, 1:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 13. Máca (Bambula), 14. Damps (Ševěček), 38. Potočný (Damps) – 49. Mar (Hilšer, Věntus). Rozhodčí: Koziol – Stonavský, Moravec. Vyloučení: 4:7. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 104. Střely na branku: 33:25. Průběh utkání: 3:0, 3:1.

Dufek – Macurák, Pavelek, Grygar, Hrček, Máca, Čipera, Ševěček – Janeček, Tomeček, Revaj, Potočný, Juhász, Malysz, Zíka, Bambula Přeček, Damps

Fichna – Ilenčík, Kunc, Thiel, Mar, Kroček, Tuček – Hilšer, Zouhar, Kadula, Fabianczyk, Morávek, Věntus, Peterek, Matuška