Nájezdy se dorostencům nepovedly

Zápas29.9.2006 | Tomáš Kubánek
O p a v a - V samostatných nájezdech rozhodli olomoučtí hokejisté o tom, že opavští dorostenci po dvou vítězných tříbodových zápasech získají pouze bod. Jedinou branku Slezanu dal Lukáš Žalčik. Střílení gólů dělá zatím Opavě problémy, v devíti utkáních jich dali jen šestnáct, což je nejméně z celé soutěže.
8.kolo, čtvrtek 28.9.2006
1:2sn(1:1, 0:0, 0:0 - 0:1)
Branky: 11. Žalčik (Machovič) - 3. a 65. Dopita. Vyloučení: 7:8. Bez využití:. Diváci: 90. Střely na branku: 34:19.
HC Slezan Opava: Kroček - Chvostek, Dohnal, Koryčanský, Kukla, Zacpálek, Žídek - Baďura, Džemla, Fišara, Gulda, Vítek, Koschatzký, Machovič, Musial, Řezač, Slanina, Žalčik.
HC Olomouc: Škůrek - Axman, Brázda, Chladil, Dopita, Dostál, Čopák, Čada, Finkes, Kitzberger, Pezda, Pur, Samojlovič, Stráněl, Ustrnul, Škoda, Vaněk, Študent.