Opava nastřílela Valašskému Meziříčí osm branek

• středa 13. srpna 2008
  • Michal Berg

Tolik branek v jednom zápase opavský tým už dlouho nedal. Celkem v přípravném utkání s Valašským Meziříčím padlo 14 gólů a navíc jedna trefa hostí nebyla pro předchozí faul uznána. Oba týmy mohou být spokojeny s produktivitou, naopak v obranné fázi bylo k vidění mnoho chyb na obou stranách. Čtyři body v zápase zaznamenal Michal Kukol, v dresu hostí se na svůj bývalý domovský led vrátil Pavel Šebesta ve velkém stylu - zaznamenal hattrick!

Fotky ze zápasu hledejte ve fotogalerii

5. kolo, středa 13. 8. 2008

HC Bobři Valašské Meziříčí

Branky: 1. Kocián (Kovalovský, Polok), 12. Kukol (Měch, Černý), 21. Kocián (Suchánek, Kukol), 33. Polok (Kukol), 42. Suchánek (Černý, Měch), 55. Černý (Kukol, Ondrušek), 59. Kovalovský - 9. Šebesta (Sochorek), 16. Šebesta, 37. Dědek (Krisl, Martiník), 40. Zientek, 47. Sochorek (Krisl), 58. Šebesta (Sochorek, Kratěna). Rozhodčí: Klapetek - Rychlý, Pelc. Vyloučení: 8:9, navíc Kocián 10 min. OT, Starůstka 10 min. OT, Krisl 10 min. OT, Dvořák 5+DKU. Využití: 1:2. V oslabení: 2:0. Diváci: 100.

Masný (31. Trenčan) - Kukol, Měkýš, Bednárek, Čavrk, Ondrušek, Vitásek, Plánovský, Černák - Suchánek, Měch, Černý - Kovalovský, Polok, Kocián - Suchý, Chalupa, Grofek - Weiss, Kříž, Wolf

Krumpoch (21. Mocek) - Blažek, Zimmer, Zientek, Zrník, Starůstka, Krisl, Jedlička - Tatarčík, Dvořák, Matějný - Šebesta, Sochorek, Vaněček - Dědek, Martiník, Glas - M.Varga, Kratěna, Pavlas - D.Varga

Karel Suchánek (Opava): Naši hráči kvůli poruše na zimním stadionu trochu vypadli z tempa, na ledě jsme byli naposledy v pátek a bylo vidět, že nám chyběla taková ta lehkost. Zkusili jsme hru na čtyři kompletní pětky, navíc se do sestavy snažíme zapracovat dva nové obránce Měkýše a Černáka, takže v obraně ten zápas nebyl takový, jaký bychom si představovali, chyběl tam ten důraz před brankou a disciplína. Navíc to dnes byla v druhé půlce premiéra Adama Trenčana v brance, potřebujeme, aby si vyzkoušel takovéto zápasy se silnými soupeři.