Opava v Moravských Budějovicích neuspěla

• sobota 03. října 2015

Ke svému sedmému utkání zajížděl Slezan na led Moravských Budějovic, nováčka skupiny. Gólový účet tohoto střetnutí otevřel Svoboda, jenž bekhendovým blafákem překonal Máje. Žihadla však ještě v téže třetině dokázala otočit výsledek, a to zásluhou Havla a Patáka. Hned zkraje třetí tercie zasadili domácí třetí úder, to když se z dorážky prosadil Matějka. Na rozdíl tří gólů zvyšoval ve čtyřiačtyřicáté minutě Trojan, to už se Slezanem vypadalo opravdu špatně. V následujících minutách už se červené světlo rozsvítilo pouze jednou, a to za brankářem Májem, který musel lovit puk ze sítě po povedené střele Svobody.

7. kolo, sobota 3. 10. 2015

HC Moravské Budějovice 2005

4:2 (0:0, 2:1, 2:1)

Branky a nahrávky: 32. Havel (Matějka), 40. Paták (Mikeš), 41. Matějka (Havel), 44. Trojan (Havel, Matějka) – 24. Svoboda (Galvas), 48. Svoboda (Kocián, L. Černý). Rozhodčí: Pokorný – Urubčík, Hurita. Vyloučení: 2:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 310. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:2.

Máj – Sobotka, Pelikán, Sechovec, Forman, Peroutka, Jakeš, Randa – Rytnauer, Krutiš, Havel, Pěška, Mikeš, Paták, Trojan, Barták, Vlašín, Lupač, Horký, Matějka

Šafránek – Kysela, Vrabel, T. Černý, Galvas, Hon, Tichý, Tůma, Mosler – Herman, Rousek, Vítek, Polok, Kocián, Wolf, Selingr, L. Černý, Svoboda, Chalupa