Opavští dobyli Nový Jičín a v play-off se utkají s Havířovem

Zápas20.2.2013 | Redakce
Hokejisté opavského Slezanu zakončili základní část letošní druholigové sezony jednoznačným vítězstvím na ledě Nového Jičína, a posunuli se tak na sedmou příčku tabulky. Opava o svém vítězství rozhodla už v první třetině zápasu, kterou vyhrála 3:0. Ve vyřazovacích bojích se Opavští postaví proti druhému celku soutěže havířovskému AZetu a play-off tedy slibuje pořádný náboj.
42.kolo, středa 20.2.2013
0:5(0:3, 0:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 9. Mlýnek (Černý, Tůma), 11. Vítek, 17. Polok (Wolf, Pavelek), 32. Džemla (Vítek, Galvas), 52. Baďura (Herman). Rozhodčí: Volf - Dučák, Vožda. Vyloučení: 3:7 navíc D. Gulda (NJI) 5 min. + TH a Černý (OPA) 5 + OK. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:5.
Ďáblové Nový Jičín: Šrámek - Andrýsek, Vašut, P. Gulda, Horák, F. Chvostek, Hradil - M. Chvostek, Škumát, Skaloš – Kabeláč, Macháček, Hruška - Uhlár, Zedník, Brynecký - Martinčík, Tomášek, D. Gulda.
HC Slezan Opava: Šafránek – Vrabel, Galvas, Tichý, Tůma, Kukol, Mosler, Bednárek – Mlýnek, Džemla, Měch, Herman, Vítek, Polok, Vlašánek, Pavelek, Kocián, Wolf, Černý, Svoboda, Baďura.

Ohlasy trenérů

Karel Suchánek (HC Slezan Opava): Od začátku jsme byli jasně lepším týmem a skóre mohlo být mnohem vyšší. Do utkání jsme šli s tím, že nebudeme kalkulovat, kterého soupeře dostaneme do play-off, to by bylo špatné.


Aktuálně na webu