Přestřelku zvládly lépe Vítkovice, rozhodla druhá třetina

• sobota 19. září 2015

Opavští starší dorostenci se v pátek utkali s Vítkovicemi. První perioda tohoto utkání byla vyrovnaná. Domácí si sice vytvořili dvoubrankový náskok, v závěru dvacetiminutovky ovšem Slezan zásluhou Adamczyka a Langera srovnal. V úvodu druhé tercie sice naši borci vedli díky brance Fedora, domácí ale třemi přesnými zásahy skóre otočili. Svěřenci trenéra Suchánka však zbraně nesložili a díky gólům Petrly a Fedora srovnali krok se soupeřem. Rozhodující moment přišel ve 46. minutě, kdy Baláž krásnou střelou překonal Mochera. Pojistku ještě přidal o dvě minuty později Toman.

5. kolo, pátek 18. 9. 2015

HC Vítkovice

7:5 (2:2, 3:1, 2:2)

Branky a nahrávky: 4. Veřmiřovský (Toman, Raška), 13. Kosina (Raška), 32. Baláž (Tauwinkl, Gřesík), 35. Šala (Toman, Veřmiřovský), 38. Toman (Raška), 46. Baláž (Stareček), 48. Toman (Baláž) – 19. Adamczyk (Bělucha, Bitomský), 20. Langer, 23. Fedor, 42. Petrla (Langer), 44. Fedor (Blecha). Rozhodčí: Koziol – Vengřín – Barteček. Vyloučení: 2:7. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 150. Střely na branku: 49:24. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 5:3, 5:5, 7:5.

Daňa – Kaláb, Veřmiřovský, Ficek, Slíž, Stareček, Kučera, Malík, Bartek – Gřesík, Tauwinkl, Maxner, Šala, Baláž, Cháňa, Blaško, Pastor, Franz, Kosina, Raška, Toman. Trenér: Roman Ryšánek.

Mocher – Kupka, Kunc, Lelek, Cibulka, Petrla, Fedor, Pělucha, Blecha, Langer, Hladoník, Timko, Döhner, Adolf, Konečný, Adamczyk, Bitomský. Trenér: Karel Suchánek