SDO: Opava neměla v Porubě nárok

• neděle 13. ledna 2013

Zatímco v pátek získala Opava na ledě prostějovského soupeře bod, v Porubě neměli starší dorostenci nejmenší šanci. Vedoucí celek soutěže prokázal svou suverénní dominanci a nasázel opavským mladíkům devět branek, přičemž sám ani jednou neinkasoval. Ostravský celek tak prodloužil svou šňůru zápasů bez porážky na obdivuhodných osmnáct duelů. Slezan to navíc nebude mít jednoduché ani v dalším kole, kdy na něj čeká druhý Hodonín. Půjde tak o souboj tabulkových sousedů, jelikož Opavě patří aktuálně bronzový stupínek tabulky.

24. kolo, neděle 13. 1. 2013

HC RT TORAX Poruba

9:0 (1:0, 3:0, 5:0)

Branky a nahrávky: 11. Stoklásek (Bartoň), 23. Mládek (Rataj, Laryš), 27. Rataj (Mládek, Laryš), 32. Csomor (Smrčka, Gřeš), 48. Csomor (Smrčka), 53. Holaň (Štěpán, Kropka), 54. Gřeš (Csomor), 54. Mládek (Rataj, Bolek), 58. Mládek (Rataj, Laryš). Rozhodčí: Fiedler – Barteček, Novák. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. Diváci: 65. Průběh utkání: 9:0.

Maček – Štěpán, Kropka, Charvát, Síkora, Kotas, Bolek, Ščurek, Hranoš – Havránek, Bartoň, Holaň – Csomor, Smrčka, Gřeš – Laryš, Mládek, Rataj – Kurnik, Stoklásek, Boleslavský

Kostka (32. Marek) – Hon, Zbytek, Wolf, Monczmann – Ondruch, Rypar, Horák, Vopálka, Machač, Hlista, Pražák, Krupa

Jaroslav Plánovský (HC Slezan Opava): Zápas byl v režii domácích. Po první třetině jsme prohrávali jedna nula, po druhé čtyři nula, ale pořád jsme klukům říkali, že se dá se zápasem něco udělat. V poslední třetině nám ubývaly síly a domácí si vítězství už jen pojistili.