SDO: Opava ve Vsetíně po čtyřiceti minutách vedla, i tak ovšem na body nedosáhla

• pátek 16. října 2015

Mladí Slezané podali ve Vsetíně bojovný výkon, ani ten však na bodový zisk nestačil. Opavané vedli po dvou třetinách nad VHK 0:1 díky brance Alexe Hladoníka, který se dostal do samostatného úniku a povedeným blafákem překonal domácího gólmana. Rozhodující byla poslední dvacetiminutovka, kdy Valaši hned zkraje vsítili dvě rychlé branky. Rozhodující zásah si na své konto připsal Dominik Knap, jenž v jednapadesáté minutě zvýšil na 3:1. Jakubu Bitomskému se sice ještě povedlo zápas zdramatizovat, poslední slovo ovšem měli Vsetíňané, kteří gólem do odkryté klece rozhodli o svém vítězství.

13. kolo, pátek 16. 10. 2015

VHK ROBE Vsetín

4:2 (0:1, 0:0, 4:1)

Branky a nahrávky: 41. Kovář (Augustin), 44. Knap (Kovář, Weintritt J.), 51. Knap (Kovář), 60. Richter (Koňařík) – 19. Hladoník (Fedor, Štěpánek), 53. Bitomský (Kupka). Rozhodčí: Blumel – Novák, Barvíř. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 72. Střely na branku: 39:21. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 4:2.

Sachr – Ondračka, Krůžela, Nadymáček, Weintritt J., Kollár, Augustin, Richter – Lindner,Dostál, Koňařík, Půček, Hrňa, Weintritt M., Čechmánek, Humplík, Kovář, Vilém, Knap, Najvar

Lamla – Kupka, Štěpánek, Lelek, Cibulka – Fedor, Pělucha, Blecha, Langer, Hladoník, Timko, Adamczyk, Bitomský