SDO: Slezan podlehl vedoucímu Přerovu

• sobota 28. ledna 2012
  • Filip Lefenda

V pátek večer hostili starší dorostenci na svém ledě lídra z Přerova. Hostům vyšel náramně vstup do zápasu a již v páté minutě vedli Zubři o tři góly. Duel nakonec skončil 1:6, jedinou branku Opavy zaznamenal v přesilové hře Juran. Slezan je tak po 27. kole na osmém místě tabulky. V dalším kole čeká na Opavu důležitý zápas, když naši mladíci přivítají poslední Orlovou. Hrát se bude příští pátek.

27. kolo, pátek 27. 1. 2012

HC ZUBR Přerov

Branky a nahrávky: 31. Juran (Rohovský) - 3. Mašíček (Šnirc), 5. Gremlica, 5. Zbořil (Rajnoch), 39. Rajnoch (Čelko, Kundrátek), 43. Šťastný (Novák), 54. Karola (Spěvák). Rozhodčí: Czubaj - Gančarčík, Patrman. Vyloučení: 7:8. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 23:41. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:6.

Kostka - Humplík, Pražák, Slavík, Volf, Hula, Hon, Boubeníček, Rohovský, Cios, Otipka, Horák, Rybka, Vopálka, Juran, Matušek

Mánek - Mašíček, Zbořil, Andrýsek, Duda, Kundrátek, Šťastný - Rajnoch, Šnirc, Čelko - Kratochvíl, Karola, Spěvák - Němec, Novák, Gremlica - Siegel, Padalík, Václavíček