SDO: Slezan stáhl dvougólové manko a z Havířova si veze bod

• pátek 27. listopadu 2015
  • Vojtěch Konečný

Starší dorostenci opavského Slezanu dnes odehráli utkání v Havířově. První tercie vyšla lépe domácím borcům, kteří se dostali už v páté minutě do vedení, síť za Lamlou rozvlnil Kristian. Další přesný zásah diváci viděli ve dvaatřicáté minutě, kdy Pawliczek překonal Lamlu střelou z prostoru mezi kruhy. S Opavany to v tu chvíli nevypadalo vůbec dobře, ovšem hráči ze slezské metropole zabrali. Nejprve snížil Bitomský a třiačtyřicet vteřin před koncem duelu vyrovnal Řečinský. Rozhodly až samostatné nájezdy, ve kterých vystřelil Havířovu vítězství Lenomar.

23. kolo, pátek 27. 11. 2015

HC AZ Havířov 2010

3:2sn (1:0, 1:0, 0:2 - 0:0)

Branky a nahrávky: 5. Kristian (Cihlář), 32. Pawliczek (Aulehla), rozh. náj. Lenomar – 56. Bitomský, 60. Řečinský (Hladoník, Štěpánek). Rozhodčí: Šutara – Gančarčík, Ševčík. Vyloučení: 3:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 112. Střely na branku: 29:44. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2.

Matoušek – Mrowiec, Chujac, Frojda, Pavelek, Srníček, Szturc, Adámek, Aulehla – Janeček, Pecka, Peterka, Pawliczek, Strakoš, Piš, Lenomar, Raček, Kristian, Cihlář

Lamla – Kupka, Lelek, Štěpánek, Cibulka – Fedor, Pělucha, Bitomský, Langer, Hladoník, Döhner, Skalka, Řečinský, Konečný, Adamczyk, Blecha