SDO: Slezan v Olomouci neuspěl

• pátek 20. listopadu 2015

Starší dorostenci opavského Slezanu se z Olomouce vrací s prázdnou. Opavanům se sice povedlo bleskově odpovědět na první branku Kohoutů, domácí celek měl však zbytek utkání pod kontrolou a zaslouženě zvítězil. První gól Opavy vsítil v osmé minutě Radek Řečinský, o druhý přesný zásah se postaral v sedmapadesáté minutě Marcel Fedor. Další zápas čeká naše starší dorostence už v sobotu, to změří síly s Třincem.

21. kolo, pátek 20. 11. 2015

HC Olomouc

9:2 (3:1, 4:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 8. Hajšman (Husták, Skopal), 14. Cach (Říčka, M. Zabloudil), 15. Hajšman (Machálek, Holiš), 22. Podlaha (Beier, Janečko), 27. Pěcha (Klesla, Machálek), 36. Husták (Bohanos), 38. Beier (Mader), 43. Beier (Janečko, Podlaha), 60. Zabloudil (Janečko) – 8. Řečinský (Langer), 57. Fedor (Řečinský). Rozhodčí: Held – Lukš, Zedník. Vyloučení: 7:7. Využití: 3:0. V oslabení: 2:0. Diváci: 35. Střely na branku: 31:18. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 8:1, 8:2, 9:2.

T. Urban – Murla, P. Mader, Štreit, Holiš, Rutar, Klesla – M. Zabloudil, Husták, Bohanos, Podlaha, Beier, Pěcha, Skopal, Cach, Hajšman, Machálek, Janečko, Říčka

Lamla – Kupka, Mar, Lelek, Cibulka – Fedor, Pělucha, Blecha, Langer, Hladoník, Döhner, Skalka, Řečinský, Konečný, Adamczyk, Bitomský