Skvělý finiš juniorů rozhodl o domácí výhře nad Vsetínem

• úterý 08. listopadu 2011

Důležité tři body si připsali naši junioři. Ti v pátek hostili na svém ledě Vsetín a ještě necelé tři minuty před koncem o gól prohrávali. Závěr duelu ale vyšel Slezanu na jedničku s hvězdičkou. V 58. minutě totiž srovnával na 5:5 Mosler a méně než půl minuty před závěrečnou sirénou poslal Opavu do vedení Džemla. Plný bodový zisk pak ještě pečetil osm sekund před koncem opět Mosler. Slezan si tak poradil se vsetínskými mladíky 7:5.

14. kolo, pátek 4. 11. 2011

7:5 (2:2, 1:2, 4:1)

VHK ROBE Vsetín

Branky a nahrávky: 15. Džemla (Mosler), 17. Džemla (Baďura, Vítek), 24. Otipka (Svoboda), 44. Vítek (Bendík), 58. Mosler (Vítek), 60. Džemla (Vítek), 60. Mosler - 4. Medvěděv (Daněk, Klimek), 18. Kývala (Šunkov), 24. Báchor (Tobola), 40. Štrbík (Pelc), 48. Koutník (Kývala) . Rozhodčí: Czubaj - Hrubec, Řezač. Vyloučení: 3:6. Využití: 2:0. Diváci: 90.

Novák - Bendík, Kysela, Trčka, Březina, Svoboda, Vítek, Havlíček, Olbrecht, Baďura, Gulda, Džemla, Otipka, Lichý, Chvěja, Mosler, Bezděk

Michálek - Studený, Daněk, Horák, Zbranek, Medvěděv, Šunkov, Pelc, Koutník, Gromus, Tyralík, Kývala, Štrbík, Žabčík, Báchor, Boháčik, Kašajev, Tobola, Klimek