Slezan padl na ledě posledních Bobrů, osmé místo si však drží

• sobota 02. února 2013
  • Jan Šimek

Opavští hokejisté v sobotu zajížděli na stadion Valašského Meziříčí, posledního týmu soutěže, pro tři body. Nakonec se ale domů vrací s prázdnou. Slezan přitom začal skvěle a zásluhou Wolfa se ujal vedení, jenomže domácí skóre otočili ještě v průběhu první třetiny a svůj těsný náskok si udržovali po celé utkání. Necelou minutu před koncem pak přidali do opuštěné branky Opavy pátý gól a zvítězili 5:3.

38. kolo, sobota 2. 2. 2013

5:3 (2:1, 1:0, 2:2)

Branky a nahrávky: 12. Mir. Varga (D. Varga, Coufal), 19. Coufal (Kundera, Schejbal), 34. Lehečka (Kundera), 51. D. Varga (Mir. Varga, Schejbal), 60. Bokroš (Ambruz, Vajda) - 6. Wolf (Polok, Pavelek), 41. Černý (Bednárek, Vítek), 53. Polok (Vítek, Pavelek). Rozhodčí: Koliba - Bojda, Mikler. Vyloučení: 6:7. Bez využití. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3.

Netolička - Ambruz, Bokroš, Coufal, Heča, Lehečka, Machala, Martiník, Maršálek, Mikel, Schejbal, Smetana, Vajda, Varga D., Kundera, Varga Mir., Voznica, Prycl

Šafránek – Kukol, Tichý, Bednárek, Galvas, Mosler, Tůma – Kocián, Chalupa, Herman – Černý, Mlýnek, Vítek – Polok, Pavelek, Wolf – Měch