Starší dorostenci schytali další debakl, tentokrát ve Zlíně

• pátek 11. září 2015

Starší dorostenci opavského Slezanu ani ve třetím utkání nezískali body. Zápas ve Zlíně měl jasný průběh, už od úvodních minut domácí kontrolovali hru. Po čtyřiceti odehraných minutách svítilo na světelné tabuli skóre 6:0. Výsledkem 6:0 skončila i poslední perioda, ve které Ševci opět dominovali a nedovolili Slezanu skórovat. O jednoznačnosti utkání hovoří i poměr střel, neboť Zlín vyslal celkem sedmdesát pokusů, zatímco Opava šestnáct.

3. kolo, pátek 11. 9. 2015

Berani Zlín

12:0 (3:0, 3:0, 6:0)

Branky a nahrávky: 11. Dlabaja (Kotek), 13. Hefka (Václavek, Padrnos), 13. Jenáček (Kotek), 24. Krejčiřík (Kotek, Jenáček), 32. Krejčiřík (Fryšara), 33. Dlabaja (Kotek, Kowalczyk), 43. Jenáček, 44. Dvořáček (Budil), 48. Bainar (Krejčiřík), 53. Kočica (Václavek, Krejčiřík), 57. Dvořáček (Krejčiřík), 59. Václavek (Kočica, Dlabaja). Rozhodčí: Kika – Novotná, Doleček. Vyloučení: 1:6. Využití: 4:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 76. Střely na branku: 70:16. Průběh utkání: 12:0.

Šimonů (Odložilík) – Padrnos, Gába, Jenáček, Budil, Kowalczyk, Marek, Fridrich – Fryšara, Václavek, Chytil, Kočica, Dvořáček, Bainar, Krejčiřík, Hefka, Kotek, Kenša, Dlabaja.

Huzlík (44.Mocher) – Kupka, Lelek, Cibulka, Petrla – Fedor, Pělucha, Blecha, Langer, Hladoník, Timko, Döhner, Adolf, Konečný, Adamczyk, Bitomský.