Starší dorostenci v derby nestačili na Porubu

• sobota 12. září 2015

Starší dorostenci opavského Slezanu stále čekají na první vítězství v elitní soutěži. Ve čtvrtém utkání se Opava doma utkala s nedalekou Porubou a po první třetině prohrávala o jeden gól. Na startu druhé části sice srovnal Blecha, ale hosté třemi zásahy zlomili opavský odpor a nakonec ve slezské metropoli zvítězili v poměru 6:2.

4. kolo, sobota 12. 9. 2015

2:6 (0:1, 2:3, 0:2)

HC RT TORAX Poruba

Branky a nahrávky: 23. Blecha (Hladoník), 40. Blecha (Fedor) – 19. Irgl (Střondala), 28. Dang (Malát, Vospálek), 32. Timura (Dang, Malát), 35. Irgl (Střondala), 42. Holub (Pliska), 59. Irgl (Střondala). Rozhodčí: Mrkva – Adamec, Poruba. Vyloučení: 3:4, navíc Prokeš (Poruba) 10 minut. Bez využití. V oslabení: 1:2. Diváci: 109. Střely na branku: 26:43. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 2:4, 2:6.

Mocher (42. Huzlík) – Kupka, Mar, Lelek, Cibulka, Petrla – Fedor, Pělucha, Blecha, Langer, Hladoník, Timko, Döhner, Konečný, Adolf, Adamczyk, Bitomský

Škoda – Krása, Skokan, Dobeš, Balcárek, Prokeš, Pliska, Prepsl – Holub, Plachý, Vospálek, Malát, Timura, Voznička, Střondala, Dlouhý, Dang, Klíma, Krupa, Irgl, Vondál