Také dorostenci skončili sezonu už v prvním kole play-off

• neděle 01. března 2009
  • Filip Lefenda

Dorostenci HC Slezanu Opava bohužel napodobili starší kolegy z juniorky a rovněž vypadli už v osmifinále play-off. Do série přitom nevstoupili vůbec špatně, když úvodní zápas doma vyhráli. Poté však následovala těžká prohra na ledě Kladna v podobě 5:0 a bylo jasné, že poslední rozhodující zápas bude hodně těžký. A s postupu se nakonec skutečně radovalo Kladno, které dnes zvítězilo 5:2. Slezan sice vedl po první dvacetiminutovce 1:2, ale domácí dokázali utkání zvrátit ve svůj prospěch. Mimo hru jsou tedy bohužel jak junioři, tak dorostenci. Nezbývá než popřát klukům hodně štěstí do příští sezóny a nadále povzbuzovat posledního hráče ve hře - mužský "A" tým HC Slezanu Opava.

OF, neděle 1. 3. 2009

HC KEB Kladno

Branky: 13. Doskočil (Doudera, Sekáč), 27. Stach (Doskočil), 32. Doskočil (Sekáč), 45. Doskočil (Stach, Doudera), 59. Sekáč (Doskočil, Butor) - 14. Stloukal (Vaněk), 18. Piskoř (Trčka, P.Novák).

Ilašenko - Steigauf, Vodák, Kolařík, Gutwald, Doudera, Rittig, Pfeifer - Gottlieb, Obr, Doskočil - Sekáč, Dittrich, Strnad - Stach, Hammerbauer, Novák - Butor, Redlich.

Novák - Roupec, Dufek, Mosler, Šaur, Lebeda, Opálek, Mikuda - Trčka, Vaněk, Piskoř - Novák, Jaroš, Kývala - Otipka, Stloukal, Beránek.

Článek není k dispozici.