Trápení pokračuje, Slezan padl ve Frýdku

• středa 28. ledna 2015

Výsledková krize pokračuje. Slezané po volném víkendu zajížděli k dalšímu utkání do Frýdku-Místku. Úvodní dvacetiminutovka vyšla lépe našim borcům, neboť v osmnácté minutě se dokázal prosadit kapitán Tomáš Měch. Naopak druhá tercie vyzněla lépe pro domácí, jenž zásluhou Marka Ivana srovnali skóre. Rozhodující moment nastal v pětačtyřicáté minutě, kdy na trestné lavici byli hned dva Opavané. Toho využil opět zkušený Marek Ivan, který si tak na své konto připsal druhý zásah.

36. kolo, středa 28. 1. 2015

Frýdek-Místek

2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 39. Ivan (Gogolka, Zedník), 45. Ivan (Lipina, Teper) – 18. Měch (Vítek). Rozhodčí: Fiedler - Řezáč, Vengřín. Vyloučení: 5:9, navíc Chalupa (OPA) 10 min. OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 813. Průběh utkání: 0:1, 2:1.

Svoboda - Samiec, Teper, Gogolka, Prokop, Černín, Podešva, Lipina, Zedník, Stránský, Matějek, Sluštík, Jaroš, Mamula, Mach, Jonáš, Ivan, Heider, Hurtík, Sršeň

Šafránek - Vrabel, Slavík, Tichý, Tůma, Pavelek, Mosler - Měch, Herman, Rousek, Vítek, Kocián, Vaněk, Wolf, Černý, Baďura, Svoboda, Chalupa