Třetí výhra v řadě! Slezan vyloupil Orlovou

• středa 18. prosince 2013

Opavský Slezan zvítězil potřetí v řadě! Svěřenci trenérů Doboše a Suchánka zavítali na led Orlové a především díky skvělému nástupu do utkání, kdy během úvodních deseti minut třikrát skórovali, zlomili odpor soupeře. Utkání se prakticky jen dohrávalo, ale Opava stihla přidat ještě další dvě branky a gólman Šafránek udržel čisté konto.

28. kolo, středa 18. 12. 2013

HC Orlová

0:5 (0:3, 0:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 3. Baďura (Chalupa, Mosler), 8. Vrabel (Herman, Chalupa), 10. Polok, 23. Chalupa (Vrabel), 48. Černý (Mosler, Kukol). . Rozhodčí: Czubaj - Bojda, Mikler. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 183. Průběh utkání: 0:5.

Iláš – Sznapka, Štefanka, Hegegy, Hoďa, Zientek, Vydra, Tomis – Pavliš, Grepl, Mráz – Badžo, Blatoň, Galgonek – Szajter, Matějíček, Diviš – Studený, Ciupa, Plášek – Česlík

Šafránek – Kysela, Kukol, Tichý, Kysela, Mosler, Vrabel – Černý, Měch, Wolf – Svoboda, Polok, Vítek – Herman, Chalupa, Baďura – Vlašánek

Josef Doboš (trenér HC Slezan Opava):

Povedla se nám první třetina, kdy jsme za deset minut vstřelili tři góly. Měli jsme i další šance, ale ty zůstaly neproměněny. Domácí přestali bojovat, my jsme je k ničemu nepustili a udrželi nulu. Byla to zasloužená výhra.