Utkání juniorů v Prostějově rozhodla elitní formace

Zápas31.10.2011 | Filip Lefenda
Důležité body si vezou naši mladíci z Prostějova. V souboji s Jestřáby byla Opava po celý zápas lepším týmem a výhra tak přišla zcela zaslouženě. Zajímavostí je, že všech šest branek Slezanu zařídila elitní formace, která se skládá z hráčů, jenž nastupují také za mužský tým. Čtyřmi brankami se zaskvěl Jakub Vítek, dvakrát se trefil i Adam Koschatzký. Opava se tak odpoutala od předposledního místa v tabulce a o stupínek si polepšila. Další mač je na programu 4.11., kdy se opavská juniorka utká doma se Vsetínem.
13.kolo, neděle 30.10.2011
1:6(1:2, 0:2, 0:2)
Branky a nahrávky: 5. Zachar (Prokop) - 4. Koschatzký (Mosler), 16. Vítek (Koschatzký, Gulda). 21. Vítek (Koschatzký), 30. Vítek (Kysela, Novák), 47. Koschatzký (Březina), 54. Vítek (Koschatzký). Rozhodčí: Klimecký - Cik, Vodža. Vyloučení: 8:6. Bez využití. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:6.
HK Jestřábi Prostějov: Kyša - Horký, Dufka, Kaluža, Stejskal, Zapletal, Pezda, Koranda, Konečný, Štindl, Prokop, Matoušek, Tomiga, Zachar, Jurník, Stloukal S., Mašek, Stloukal O.
HC Slezan Opava: Novák - Bendík, Kysela, Trčka, Vaněk, Březina, Jelen, Svoboda, Koschatzký, Vítek, Havlíček, Olbrecht, Gulda, Džemla, Otipka, Lichý, Chvěja, Mosler

Ohlasy trenérů

Juraj Jurík (trenér, LHK Jestřábi Prostějov):
Dneska kluci na vlastní kůži viděli jaký je rozdíl mezi ligou juniorů a druhou ligou. Už po několikáte se nám stalo, že za soupeře nastoupí jedna pětka, která hraje v mužích a ta je nás schopna porazit. My jsme dnes zaostávali v pohybu, v nasazení a důrazu. Soupeř byl lepší a zaslouženě zvítězil.


Aktuálně na webu