Už třetí prohra dorostenců za sebou

• úterý 06. prosince 2005
  • Tomáš Kubánek

L i t v í n o v - Na zlepšené výkony, kterých opavští dorostenci dosahovali při převelení trenéra Suchánka z juniorky právě k dorostu, se již třetím zápasem v řadě nedaří navázat. V Litvínově Slezan doplatil na střeleckou nemohoucnost, ze 34 střel proměnil jedinou. K dalšímu zápasu Opava zajíždí na Kladno, kde to však bude mít proti suverennímu soupeři hodně těžké.

28. kolo, pondělí 5. 12. 2005

HC Chemopetrol Litvínov

Branky: 3. Kůs (Čejka, Říha), 10. Čejka (Češka), 15. Rais (Češka, Kroupa), 59. Češka (Kůs, Bojer) - 12. Szewczyk (Gulda, Kukla). Vyloučení: 10:6, navíc Gebauer 10 min OT. Využití: 1:1. Diváci: 48.

Sork - Říha, Čejka, Gula, Havelka, Hora, Müller, Panuška - Bojer, Češka, Kafan, Kroupa, Kůs, Maxa, Mikeš, Přeučil, Rais.

Kučera - Gorčák, Gulda, Kukla, Mrkva, Plánovský, Žídek - Blaga, Dietrich, Gebauer, Hudečka, Vítek, Koschatzký, Kotala, Mlýnek, Szewczyk, Řezáč.