Proti šestému týmu loňské druholigové tabulky sehrál Slezan výsledkově i herně vyrovnaný zápas. Zkušenější domácí se sice dostali do dvojbrankového vedení a poté vedli i 3:1, spolupráce opavské dvojice Dudáš - Kocián, která se podílela na třech brankách Slezanu, však znamenala na začátku třetí části srovnaný stav 3:3. Domácí Sztefek pak v přesilovce poslal Orlovou opět do vedení a když zvýšil na 5:3 Suchý, zdálo se být rozhodnuto. Přesto hráči Slezanu ještě zápas zdramatizovali, když se trefil Tůma, vyrovnat se jim ale už nepodařilo ani ve hře bez brankáře. Další přípravný zápas čeká Opavu v úterý v Karviné.
2.kolo, pátek 17.8.2007
5:4(1:0, 2:2, 2:2)
Branky: 20. Jaško (Balajka), 24. Sztefek (Balajka), 35. Suchý (Sztefek, Pavlas), 53. Sztefek (Jaško), 56. Suchý (Balajka, Klečka) - 34. Dudáš, 36. Kocián (Dudáš), 42. Dudáš (Kocián), 58. Tůma (Kříž). Rozhodčí: Krenželok - Majetný, Seruda. Vyloučení: 9:9. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 250.
HC Orlová: Holeš - Mintěl, Machálek, Bavlšík, Golab, Balajka, Tlusczik, Jemelík, Trubka, Galgonek - Tomášek, Kotásek, Studený, Stránský, Bindač, Jaško, Pavlas, Sztefek, Suchý, Buček, Klečka. Trenér: Stanislav Sztefek
HC Slezan Opava: Iláš - Vrábel, Dudáš, Měkýš, Kukol, Buček, Fišera - Kříž, Měch, Polok, Mocek, Tůma, Gelačák, Kocian, Weiss, Černý, Suchánek, Mičola, Kovalovský. Trenér: Karel Suchánek.


Aktuálně na webu