V derby se radoval opavský Slezan

• středa 03. listopadu 2010
  • Jan Šimek

Parta kolem Karla Suchánka změřila ve středeční podvečer síly ve Frýdku - Místku s tamějším hokejovým klubem. Opavští hokejisté začali opravdu ve velkém stylu, ve 25. minutě byl stav zápasu 4:0 pro Slezan a vypadalo to na hladký průběh zápasu. Domácí se ale zvedli a dokázali vstřelit dvě kontaktní branky na 2:4. Hosté však již žádný obrat nedovolili a dvěma góly ve třetí tercii definitivně rozhodli o transportu tří bodů do Opavy. Frýdecko - místečtí stihli ještě kosmeticky upravit výsledek na 3:6, to ale na vítězství Slezanu nic nezměnilo.

16. kolo, středa 3. 11. 2010

Frýdek-Místek

Branky a nahrávky: 29. Mintěl (Rozum), 36. Slovák (Štochl), 57. Kolařík (Mintěl) - 9. Chalupa (Herman, Mlýnek), 15. Vrábel, 24. Chalupa (Kocián), 25. Měch (Černý, Herman), 42. Mlýnek (Kocián), 53. Herman (Mlýnek). Rozhodčí: Krenželok, Barteček, Fiala. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 222. Průběh utkání: 0:4, 2:4, 2:6, 3:6.

Vašíček (25. Polonyi) - Krutil, Hartmann, Gajda, Kudláček, Matzke, Mintěl, Raszka - Rozum, Kolařík, O.Sluštík, Kopáč, Maliník, Raszka, J.Sluštík, Částečka, Kotásek, Štochl, Bartoš, Štubňa, Slovák

Iláš - Kukol, Tichý, Vitásek, Tůma, Vrábel, Schreier - Grofek, Měch, Černý - Kocián, Polok, Pavelek - Herman, Mlýnek, Chalupa - Wolf