V přestřelce uspěl Třinec

• pátek 24. listopadu 2006
  • Tomáš Kubánek

O p a v a - Ačkoliv Radek Vlašánek nastřílel během šesti minut třetí třetiny hattrick, nemohl mít z něj žádnou radost. V té době bylo totiž o majiteli tří bodů už dávno rozhodnuto. Opavští junioři prohrávali už ve 27. minutě 0:4! Polok sice zažehnul plamínek naděje, jenže Třinečtí jej ještě do druhé přestávky rázně zhasili. Třetí třetina připomínala exhibici, do které se střelecky konečně zapojili také domácí.

23. kolo, čtvrtek 23. 11. 2006

6:10 (0:2, 1:5, 5:3)

HC Oceláři Třinec

Branky: 28. Polok (Havlíček), 43., 45. a 49. Vlašánek (Chalupa), 56. Kocián (Havlíček (Polok), 59. Tichý - 1. Kundrátek (Hampl), 16. Polák (Kundrátek), 24. Dvorčák (Vydra), 27. Haas (Hoďa), 35. Škatula (Grofek, Vrba), 38. Vrba (Hoďa), 39. Petrek (Polák), 42. Dóczy (Grofek, Škatula), 48. Polák (Petrek, Jurdič T.), 60. Dvorčák (Hoďa). Rozhodčí: Malíř - Hanzlík, Brada. Vyloučení: 5:8, navíc Hampl 10 min OT, Herman, Dalecký, Kania 5+DKU. Využití: 2:4. Diváci: 90. Střely na branku: 39:35.

Vašut (39. Pečírka) - Dalecký, Čermák, Gulda, Plachký, Plánovský, Tichý, Trefil, Vrabel - Blaga, Chalupa, Gebauer, Havlíček, Herman, Jurdič J., Kocián, Macíček, Mlýnek, Polok, Vlašánek, Wolf.

Daneček - Dóczy, Hoďa, Jurdič T., Kania, Kundrátek, Rangl, Vydra - Böhm, Dvorčák, Grofek, Haas, Hampl, Hinďoš, Pánik, Petrek, Polák, Samiec, Škatula, Toman, Vrba.