• neděle 22. ledna 2023

Hokejistky ve Valmezu ztratily vedení a prohrály 6:4

Opavské hokejistky v sobotu vyšly bodově naprázdno. Zápas ve Valašském Meziříčí přitom výborně rozehrály a ve 12. minutě vedly díky brankám Matýskové a Pížové 2:0, jenže domácí hokejistky svůj výkon zlepšily a duel byl dlouho vyrovnaný. Po brance Horové na 4:4 z 57. minuty to vypadalo, že se půjde do prodloužení, jenže Opavačky ještě dvakrát inkasovaly. Hattrickem je v zápase sestřelila Linda Barochová.

Valašské Meziříčí – Opava 6:4 (1:2, 2:1, 3:1)

Branky a nahrávky: 14. Veselá (Baslová, Matějová), 22. Veselá (Barochová), 26. Barochová, 49. Matějová, 58. Barochová (Veselá), 60. Barochová (Sadílková) – 8. Matysková (Horová), 12. Pížová (Orlitová), 37. Šoltysová (Lásková), 57. Horová (Pěluchová, Šoltysová). Vyloučení: 2:2. Bez využití. V oslabení: 1:0. Rozhodčí: Fiedler – Kamas, Bambuch. Diváci: 25.