• pondělí 13. března 2023
  • Tomáš Chalupa

Hokejistky prohrály v Břeclavi, sezonu zakončily na třetím místě

Opavské hokejistky mají po sezoně. Ve svém posledním vystoupení se hráčky Slezanu představily na ledě Břeclavi. A vývoj utkání se pro ně vyvíjel poměrně dobře, ve 24. minutě je do vedení poslala Stoklasová. Jenže v polovině zápasu domácí zápas slepenými góly otočily a na konečných 3:1 dala chvíli před koncem Kotounová. Opava tak letošní prvoligový ročník zakončila na třetí příčce.

HC Lvi Břeclav – HK Opava 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 29. Glosíková, 30. Kotounová (Prokopová), 58. Kotounová (Prokopová) – 24. Stoklasová. Rozhodčí: Radim Slavka — David Padělek, Josef Čaněk. Vyloučení: 1:1. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 36.

Opava: A. Lasák — A. Pěluchová, M. Barvínková, L. Berkusová, D. Šoltysová, M. Gilíková — V. Havrlantová, E. Matysková, B. Horová, L. Orlitová, N. Musialová, A. Pížová, D. Maxnerová, A. Stoklasová.