• středa 19. června 2019
  • Opavský a hlučínský Deník

Jednatelé hokejového klubu rezignovali na své posty

Lubomír Tobolka a Martin Víteček se rozhodli již dále nepůsobit ve funkcích jednatelů Hokejového klubu Opava. Lubomír Tobolka navíc opustil i pozici předsedy hokejového spolku. Jak stanovuje zákon, budou oba dva ve svých funkcích ještě měsíc po doručení rezignace.

Martin Víteček i Lubomír Tobolka zastávali své posty od 26. dubna 2017, Lubomír Tobolka byl předsedou hokejového spolku od 27. listopadu téhož roku.

„Postup bude standardní, dojde k vyhlášení výběrového řízení. Chceme tak učinit co nejdříve, aby nebylo ohroženo další fungování klubu, jeho stabilita a zahájení hokejové sezony,“ uvedla náměstkyně opavského primátora Hana Brňáková s tím, že obě rezignace, datované 12. a 13. červnem, dorazily na Hlásku bez udání důvodu a neobsahují tak důvod odstoupení.