Opavu čeká v sobotu nedobytná šumperská tvrz

Preview26.1.2018 | Redakce
Jubilejní 40. kolo má v sobotu na svém programu východní skupina druhé hokejové ligy. A přesně stejný počet bodu – tedy 40 – dělí v tabulce Opavu a Šumperk, který bude naším příštím soupeřem. Zápas startuje v 17 hodin.

Šumperk je se 61 body třetím týmem soutěže, Opava naopak s 21 body posledním. Poté, co Slezané v derby prohráli s Porubou, a Kopřivnice uspěla ve Valašském Meziříčí, se ztráta na předposlední tým opět natáhla na 16 bodů.

Draci jsou neuvěřitelně silní na domácím ledě. Na něm získali hned 42 bodů a jsou v tomto ohledu vůbec nejlépe hrajícím týmem před vlastním publikem. Z posledních deseti domácích zápasů vyhrál Šumperk za tři body hned devět z nich!

Opavští zase momentálně táhnou sérii venkovních výher. Po úspěších z Valašského Meziříčí a Kopřivnice nyní přijde soupeř těžšího kalibru. Právě Šumperk je však protivníkem, s nímž Opava dokázala na začátku kalendářního roku ukončit svou tehdy dva a půl měsíce trvající sérii bez vítězství, recept tak Slezané jistě znají. Jde o to, jestli si na něj vzpomenou i tentokrát…

Sobotní utkání bude z pozice hlavního sudího řídit Tomáš Cabák. Pomáhat mu budou také Marek Bubela a Michal Zedník.

Na webové stránky našeho příštího soupeře se můžete podívat zde. Pokud se do Šumperku nevydáte osobně, lze průběh utkání sledovat textem prostřednictvím serveru Onlajny.com, případně obrazem skrze LifeTV.cz.


Aktuálně na webu