Příprava pokračuje, Slezan míří do Havířova

Preview11.8.2011 | Filip Lefenda
Po jednodenní odmlce čeká na opavské hokejisty další přípravný zápas na venkovním ledě. Příštím soupeřem z kategorie obtížnějších budou hokejisté celku AZ Havířov. Domácí jsou v přípravě o zápas napřed, když si dvakrát poradili s polskou Osvětimí, ve které aktuálně koučuje bývalý trenér Slezanu Karel Suchánek. Také Opava započala svou přípravnou fázi na nadcházející sezónu úspěšně, na ledě nováčka z Poruby vyválčila hubenou výhru 1:0.
Opavský kouč Michal Piskoř dal v minulém utkání šanci ukázat se především mladým hráčům, kteří v tvrdé zkoušce obstáli. Rovněž Poruba však nehrála v nejsilnějším složení. O jediné a zároveň tak vítězné brance rozhodl hostující Faksa. V brance pak obstála na jedničku znojemská posila Michael Panec.

Ani čtvrteční duel nebude jednoduchý. Havířov už v minulé sezóně prokazoval své nesporné kvality a i letos by měl tým trenéra Danečka patřit k favoritům celé soutěže.

Sestava Havířova v posledním odehraném zápase proti Osvětimi:
Vrba, Daneček - L. Zientek, Vydra, Krisl, Machálek, Balčík, Jindřich "C", Jurčík, M. Zientek, Klimša, Najdek, Maruna, Sztefek, Potočný, Stránský, Brezani, Pavlas, Říčka, Pechanec, Kraft, Kopún

Utkání začíná ve čtvrtek 11.8. v 18 hodin na půdě soupeře.


Aktuálně na webu