• středa 23. srpna 2017
  • Redakce

Slezan jde znovu do akce. Na svém ledě přivítá Bobry

Příprava je v plném proudu, opavští hokejisté makají naplno a nyní před sebou mají třetí přípravný zápas. Na domácím ledě se Slezan střetne s výběrem Valašského Meziříčí. Zápas startuje ve středu 23. srpna od 18 hodin.

S Valachy už se opavský tým jednou potkal. V úvodním přípravném duelu stadionu Valašského Meziříčí sice Slezané prohrávali, ale pak čtyřmi góly otočili skóre a nakonec zvítězili v poměru 4:3.

Opava následně doma přemohla i polského extraligistu z Janówa. Valmez si minulý pátek poradil s Novým Jičínem, když zvítězil 5:4 po nájezdech. K Bobrům se nově připojil havířovský Lukáš Peterka, který by měl na led vyjet právě ve slezské metropoli.

Zkoušení pokračuje také ve Slezanu. Testovaní hráči se rvou o volné pozice v opavském kádru. „V tuto chvíli je celé mužstvo na bázi testu. Chceme počkat až do ukončení přípravných zápasů, a pak uděláme mužstvo,“ řekl kouč Opavy Antonín Plánovský. „Každý ještě bojuje o místo. Máme tady pětadvacet, šestadvacet hráčů,“ dodává.

Nové tváře v opavských dresech tak mají další šanci ukázat se. Třetí přípravný zápas Slezanu v Valašským Meziříčím začíná ve středu 23. srpna od 18 hodin. Průběh utkání můžete sledovat na webu Onlajny.com.