• pondělí 02. března 2020
  • Tomáš Chalupa

Zápas s Budějovicemi zrušen a kontumován ve prospěch Opavy, Slezan je v semifinále

Úterní utkání Slezanu s Moravskými Budějovicemi se neodehraje z důvodu početné marodky v kádru Žihadel. Zápas tak bude kontumován ve prospěch Opavy, která má díky třem bodům zaručeno druhé místo a s ním také přímý postup do semifinále. Níže přikládáme vyjádření jednatele Moravských Budějovic, pana Miroslava Vybírala.

Dobrý den, okolnostmi jsme donuceni zrušit náš zápas posledního 45. kola II. Ligy mužů, číslo 2578, který se měl hrát dne 3.3.2020 od 18:00 hod. v Opavě. Činíme tak z důvodu zranění a nemocí takového počtu hráčů, že nám již do zítřejšího utkání nezbyl ani minimální počet deseti hráčů do pole. Neboť náš klub nemá juniorský ani dorostenecký tým, tak nejsme schopni tuto situaci řešit doplněním z mládeže. V průběhu soutěže bychom tuto situaci řešili návrhem na odložení utkání, ale to bohužel z logiky věci není v posledním kole možné. Navrhujeme tedy kontumaci pro domácí tým. Telefonicky jsme již informovali zástupce řídícího orgánu pana Setikovského a hlavního trenéra Opavy pana Zdráhala.

Miroslav Vybíral

jednatel

Hockey Club Moravské Budějovice 2019, s.r.o.