• neděle 24. listopadu 2019
  • Martin Repper

Ženy daly Uničovu desítku

V jedenáctém kole přivítaly naše ženy doma Uničov. A bylo se na co dívat, opavské dívky nadělily těm uničovským desítku, vyhrály 10:4.

HK OPAVA - HC UNIČOV 10:4 (0:0, 5:2, 5:2)

Branky a nahrávky: 24. Krpcová (Lesníková, Šoltysová), 25. Krpcová (Lesníková , Šoltysová) 30. Kubánková (Pěluchová , Šoltysová), 34. Svobodová (Horová) , 37. Svobodová (Šoltysová) , 45. Lesníková (Šoltysová) , 52. Kubánková (Svobodová) , 54. Krpcová (Lesníková , Pěluchová), 54. Svobodová (Šoltysová) , 60. Lesníková (Šoltysová) - 33. Mazánková, 37. Novotná, 50. Molerová, 51. Hračová

Vyloučení 2:1

Opava: Jeřábková (Lasáková) – Sládečková, Gilíková, Repperová, Pěluchová – Lesníková, Krpcová, Vlašánková, Horová, Šoltysová, Svobodová, Maxnerová, Vaňharová, Bartoňová, Kubánková. Trenér: Martin Repper.

V 11. kole 1. Ligy žen přivítaly naše ženy doma HC Uničov a konečně opět naplno bodovaly. První třetina sice skončila bez branek, ale nedá se říct, že by nebyly šance na obou stranách. Třetina byla velice opatrná, ale více ze hry měly domácí děvčata.

Do druhé třetiny naše ženy už vlítly a po zásluze se ujaly vedení, které do konce třetiny navýšily o 3 góly. Byl to trochu hokej nahoru a dolů, ale přesnější mušku měly Opavské.

Třetí třetina už byla o navyšování skóre a hlavně dohrát vítězné utkání do konce.

Martin Repper (trenér OpavyPřed utkáním jsem holky upozorňoval, že nás nečeká lehký soupeř, jelikož jeho hra se vždy v průběhu sezóny zvedá, což první třetina potvrdila a soupeř nám moc prostoru nedával a docela nás tlačil. Do druhé třetiny jsem musel naše ženy trochu nabádat, že je potřeba šance ,které máme, využívat a více hrát do těla. Od této chvíle jsme soupeře docela tlačili a hlavně začaly padat góly a utkání jsme dotáhli do vítězného konce. Soupeři bych chtěl smeknout klobouk za jeho výkon.