Dorostenci otočili duel s Hodonínem, Krvač se blýskl čtyřmi góly

• pondělí 27. února 2023

Po smolné páteční porážce ve Frýdku-Místku, který rozhodl o své výhře 3:2 v 59. minutě, porazili opavští dorostenci v neděli na domácím ledě 6:4 Hodonín. Ten ve slezské metropoli rychle vedl o dvě branky, naši mladíci ale stačili ještě během úvodní třetiny překlopit skóre na svou stranu. Pod výhru se hned čtyřmi zásahy podepsal Ondřej Krvač.

28. kolo, neděle 26. 2. 2023

6:4 (3:2, 2:1, 1:1)

SHKM Hodonín

Branky a nahrávky: 9. Krvač (Welke), 9. Krvač (Hůlek), 14. Glos (May), 21. Frnka, 37. Krvač (Hůlek, Welke), 51. Krvač (Welke) – 7. Krátký (Lazar), 9. Kaděra (Procházka), 25. Kaděra (Běhůnek), 50. Pavlovič (Korbel). Rozhodčí: Šafarčík – Kopečný, Binar. Vyloučení: 3:4, navíc Hloušek (Hodonín) 10 min. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 42. Průběh utkání: 0:2, 4:2, 4:3, 5:3, 5:4, 6:4.

M. Haničák — L. Číž, A. Vítek, M. Řehulka, J. Duškevič, A. Richter, A. Grigarčík, M. Kohut, T. May — F. Frnka, G. Welke, M. Hůlek, O. Krvač, T. Vojkuvka, R. Hrdý, M. Glos, Š. Šimeček

D. Stašek — F. Vícha, A. Lazar, A. Korbel, M. Peterka, D. Běhůnek, F. Jagoš, N. Turkovič, D. Bárta — K. Krátký, Š. Hloušek, V. Majíček, A. Čumba, M. Pavlovič, V. Kaděra, F. Drabálek, M. Procházka, J. Zalubil

Tabulku Regionální ligy dorostu naleznete zde.