Osm gólů za třetinu! Junioři po obratu deklasovali Kroměříž

• neděle 05. března 2023
  • Filip Lefenda

Naši junioři porazili v pátek na domácím stadionu vysoko 11:3 Kroměříž. Ta sice v Opavě po první třetině vedla, v té druhé se ale Slezan nadechl k mohutnému obratu. Na svém ledě si mladíci doslova otevřeli střelnici a nasázeli soupeři v rozmezí necelých čtrnácti minut hned osm branek!

31. kolo, pátek 3. 3. 2023

11:3 (1:2, 8:0, 2:1)

HK Kroměříž

Branky a nahrávky: 11. Rychtr (Záhumenský), 24. Petruška (Wendelin, Rychtr), 26. Petruška (Wendelin, Rychtr), 28. Vojkůvka (Záhumenský), 33. Petruška (Vojkůvka, Wendelin), 34. Vojkůvka (Haničák), 36. Wendelin (Petruška), 36. Petruška (Vojkůvka, Haničák), 38. Vlach (Popelka), 41. Vojkůvka (Backa), 60. Haničák (Kavan, Rychtr) – 4. Zakravač (Ševčík), 17. Radkovský (Šindelář), 50. Zakravač (Radkovský, Ševčík). Rozhodčí: Pelc – Lasák, Cygal. Vyloučení: 5:4. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 43. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 10:2, 10:3, 11:3.

V. Drabčík — M. Schoppik, J. Haničák, P. Chudoba, M. Rychtr, J. Backa — L. Benš, T. Vavrečka, T. Wendelin, T. Vlach, V. Kavan, J. Záhumenský, M. Popelka, T. Petruška, M. Vojkůvka

T. Marušák — A. Vácha, D. Čapka, M. Šejba, M. Dopita — A. Kubový, M. Švajda, T. Ševčík, D. Šindelář, K. Radkovský, P. Došlík, D. Ondřiš, V. Zakravač

Tabulku Regionální ligy juniorů naleznete zde.