Z 0:2 na 3:2. Junioři se blýskli obratem proti Studénce

• pondělí 08. ledna 2024
  • Filip Lefenda

Opavští junioři vkročili do nového roku výhrou na ledě Studénky. V neděli přitom po dvou slepených gólech ve 12. minutě prohrávali 0:2, třemi trefami ale zvládli překlopit vítězství na svou stranu. Rozhodující zásah obstaral čtyři minuty před koncem kapitán Jan Backa.

20. kolo, neděle 7. 1. 2024

HC Studénka

2:3 (2:1, 0:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 11. Pross (Murin, Kalvoda), 12. Holaň (Žaloudek) – 15. Hůlek (Platzek, Nádeníček), 22. Wendelin (Petruška, Backa), 56. Backa (Nádeníček). Rozhodčí: Janda – Frais, Voznička. Vyloučení: 2:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 145. Průběh utkání: 2:0, 2:3.

J. Chylík — O. Dedek, T. Rotter, D. Kalvoda, V. Kovář, O. Staněk, K. Pelikán — D. Konečný, D. Tomášek, M. Hudec, T. Murin, V. Holaň, V. Foltýn, O. Žaloudek, S. Subik, J. Pross

T. Pernica — O. Hlavica, J. Backa, M. Rychtr, J. Haničák, L. Číž, J. Duškevič — L. Benš, J. Platzek, M. Popelka, Š. Nádeníček, V. Kavan, O. Krvač, D. Klapetek, M. Hůlek, G. Welke, T. Petruška, T. Wendelin

Tabulku Regionální ligy juniorů 2023/24 sk. 11-12 naleznete ZDE.