Junioři na závěr základní části úspěšní z poloviny

• pondělí 12. února 2024
  • Filip Lefenda

Opavští junioři ukončili letošní působení v základní části dvěma domácími zápasy. V pátek porazili 4:3 po samostatných nájezdech Nový Jičín, v neděli pak podlehli 1:3 Studénce. Svou skupinu 11 Slezan se ziskem 43 bodů vyhrál, ve společné tabulce se skupinou 10 obsadil druhé místo za Zlínem. Nyní čeká na naše mladíky ještě nadstavba.

26. kolo, neděle 11. 2. 2024

HC Studénka

Branky a nahrávky: 49. Drastich (Petruška, Nádeníček) – 17. Brovják (Pelikán), 20. Hudec (Žaloudek), 31. Hudec (Tomášek, Pelikán). Rozhodčí: Kroček – Kopečný, Binar. Vyloučení: 2:5, navíc Platzek a Wendelin (oba Opava) 5 min. + do konce utkání. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 62. Průběh utkání: 0:3, 1:3.

M. Haničák — D. Drastich, M. Rychtr, M. Kohut, J. Duškevič, L. Číž, A. Grigarčík — L. Benš, M. Glos, R. Hrdý, J. Platzek, T. Vojkuvka, M. Popelka, Š. Nádeníček, O. Krvač, G. Welke, T. Petruška, T. Wendelin

F. Juříček — O. Dedek, T. Rotter, D. Kalvoda, V. Kovář, K. Pelikán, O. Staněk — D. Brovják, M. Hudec, T. Murin, V. Foltýn, O. Žaloudek, S. Subik, D. Konečný, J. Pross, D. Tomášek

Tabulku Regionální ligy juniorů 2023/24 sk. 11-12 naleznete ZDE.