Mládež – Nábor dětí

Nábor malých hokejistů a hokejistek

Hokej je krásný sport a v Opavě má velkou tradici! Nabízí všem mnoho příležitostí se skvěle pobavit, poznat nové lidi a spřátelit se.

U nás v Opavě probíhá nábor po celý rok a zveme všechny nadšené holky a kluky ve věku od čtyř do desíti let. Třikrát týdně na vás čeká tým profesionálních trenérů, kteří všechny naučí pohybu na ledě a základním hokejovým dovednostem. Naši trenéři naučí děti pravidla hry a povedou k fair-play. Mládežnický hokej je hlavně zábava, ne závazek, děti vedeme směrem aby sami chtěli, nikoli museli.

Ale nejen to. Během celého roku Hokejový klub Opava pořádá aktivity, jako například příměstský tábor, Mikuláše nebo dětský den, což je skvělá příležitost, jak poznat novou partu kamarádů možná na celý život.

Výstroj? Tu nepotřebujete, protože ji každý dostane od nás.

Chcete hokej jen zkusit? Nevadí, přijďte a podívejte se, jak to u nás funguje.

A proč začít hrát zrovna hokej?

Důvodů je mnoho. Hokej je nejrychlejší týmová hra. Společně se naučíme bruslit, získáme sílu, odolnost, rychlost, koordinaci a naučíme se mnoho dalších pohybových aktivit. Každá hokejistka nebo hokejista získají disciplínu, odvahu a zdravé sebevědomí a na chvíli utečou z digitálního světa a místo gamepadu seberou hokejky. Neméně důležitá je týmová spolupráce, bez které to nejde a v hokeji děti spolupracují pořád, jsme jeden tým. Vedeme děti k fair-play a ke zodpovědnosti k týmu i sobě samému.

Tak jak a kdy tedy začít?

Klidně hned! Zavolejte nebo napište nám na níže přiložený kontakt a my vám sdělíme veškeré informace a zodpovíme vaše dotazy. Anebo  přijďte kdykoliv v době tréninku na stadion a my se o vás postaráme.

My už se těšíme!

Více informací poskytne trenér Martin Urban na telefonním čísle 777 437 685 nebo Ing. Zbyněk Sklíba na telefonním čísle 721 555 116 či emailu zbynek.skliba@seznam.cz.