Ani na ledě lídra z Pardubic opavští junioři neuspěli

• úterý 29. září 2009
  • Filip Lefenda

Nelehký úkol čekal na juniorský tým Slezanu Opava v pondělní podvečer. Suchánkův tým se vydal na dalekou cestu do Pardubic, kde se ve zdejší aréně utkali naši mladíci s vedoucím celkem Noen extraligy. Pardubice jsou jediným týmem, který doposud nepoznal hořkost porážky a tento fakt platil také po zápase s Opavou. Domácí jej vyhráli 3:0 a upevnili si tak první příčku v tabulce. Další zápas čeká Slezan tento čtvrtek, kdy zajíždí do Jihlavy.

8. kolo, pondělí 28. 9. 2009

HC Moeller Pardubice

Branky a nahrávky: 20. Radil (Buchtele, Zdráhal), 26. Buchtele (Radil, Hemský), 52. Buchtele (Kousal, Radil). Vyloučení: 9:7, využití 1:0. Diváci: 80. Střely na branku: 44:80.

Landsman - Zdráhal, Vondráček, Poskočil, Lenoch, Krejnus, Havlík, Drtina - Buchtele, Čapek, Hemský, Hapec, Kaut, Kousal, Pilař, Půhoný, Radil, Stoklasa, Veselý

Trenčan - Žídek, Vitásek, Rypar, Kukla, Faksa, Dohnal - Baďura, Džemla, Herman, Koschatzký, Mlýnek, Novák, Skoumal, Slanina, Trčka, Vaněk, Vítek, Wittek.