Dorost podlehl Zlínu 5:0

• sobota 17. ledna 2009
  • Filip Lefenda

Opavští dorostenci nezvádli zápas se Zlínem a odvezli si z města bot jednoznačnou porážku 5:0. K tomuto stavu určitě přispěl svou měrou fakt, že Opavští byli v zápase mnohem více vylučováni než domácí. Zlín také naše mladíky výrazně přestřílel a proto si připsal zaslouženě trio bodů do tabulky. Opavu v dalším kole čekají dorostenci Vsetína.

37. kolo, sobota 17. 1. 2009

Berani Zlín

Branky: 5.Haloda (Trnavský), 25. Zámorský, 26. Janota , 50. Merta (Valenta, Haloda), 59. Jurík D.(Valenta, Holík). Rozhodčí: VPolášek - Obadal, Goňa. Vyloučení: 6:11. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 194. Střely na branku: 43:21.

Kašík - Bednár, Haloda, Janota, Papežík, Valenta, Zámorský - Galuška, Gazda, Holík, Jurík, Kundera, Merta, Romig, Trnavský

Machovský - Dufek, Lebeda, Matušinský, Mosler, Opálek, Roupec, Šaur - Beránek, Kývala, Máj, Mikuda, Novák, Otipka, Piskoř, Stloukal, Trčka, Vaněk

Reportáž není k dispozici