Dorost rozhodl v závěru o třetí domácí výhře v řadě

• pondělí 13. prosince 2021

Opavští dorostenci porazili v sobotu těsně 5:4 Černé Vlky a zaznamenali v Lize dorostu třetí domácí triumf v řadě. Slezané od konce 33. minuty dlouho prohrávali 2:3. Smrští tří gólů z rozmezí 53. až 56. minuty ovšem výsledek otočili na 5:3. Hosté v poslední minutě už pouze korigovali. Čistým hattrickem se blýskl Matěj Weiss, jenž k prvním třem opavským trefám ještě na čtvrtou přihrál.

19. kolo, sobota 11. 12. 2021

5:4 (2:2, 0:1, 3:1)

HC Černí Vlci

Branky a nahrávky: 11. Weiss (Krvač, Popelka), 18. Weiss (Krvač, Duškevič), 53. Weiss (Benš, Krvač), 54. Hůlek (Weiss, Schoppik), 56. Stražnický (Popelka, Václavek) – 13. Marek (Platek), 18. Marejka (Badura, Raška), 33. Badura (Marejka, Raška), 60. Raška (Stružka). Rozhodčí: Klapetek – Harazim, Hanzlík. Vyloučení: 1:2. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 42. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 5:3, 5:4.

Vrťo – Duškevič, Schoppik, V. Glos, Hlavica – Grigarčík, Weiss, Dietrich, Welke, Vlach, Benš, Záhumenský, Hůlek, M. Glos, Krvač, Stražnický, Václavek, Popelka

Jadrníček – Vašek, Balažovič, Badura, Platek, Mikulenka, Kyjanka – Stružka, Kovář, Marejka, Valášek, Žárský, Staněk, Raška, Marek