Dorostenci odjeli z Olomouce s prázdnou

• úterý 28. října 2008
  • Martin Kubánek

Opavě se utkání na Hané nepovedlo a svěřenci kouče Piskoře obdrželi celkem pět branek. Slezan se držel jen do konce první třetiny. V 19. minutě utkání dostala Opava první branku. V polovině utkání bylo skóre o tři góly a teprve tehdy si hosté uvědomili, že budou muset také střílet branky. O tři minuty později se sice Opavským podařilo snížit, ale další slabé chvíle nedávaly hostům naději na zvrat. Olomoucký Zona rozhodl prakticky celé utkání, když jeho hattrick poslal opavské hokejisty domů bez jediného bodu.

25. kolo, úterý 28. 10. 2008

HC Olomouc

5:2 (1:0, 2:1, 2:1)

Branky a nahrávky: 30. Králík (Zona, Škůrek), 32. Zona, 45. Zona (Škůrek), 60. Zona (Škůrek, Jergl) - 34. Trčka (Roupec, 51. Jaroš (Piskoř, Dufek). Rozhodčí: Skoupy - Klein, Novák. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 150. Střely na branku: 43:36. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:2, 5:2.

Lukáš - Dufka, Jergl, Kostelník, Kvapil, Schejbal, Škůrek - Boček, Husák, Kebza, Konečný, Koryčanský, Králík, Lehečka, Machala, Novotný, Piačka, Zona.

Machovský - Dufek, Hájek, Lebeda, Mosler, Opálek, Roupec, Šaur - Jaroš, Kývala, Máj, Novák, Otipka, Piskoř, Stloukal, Trčka, Vaněk.