Dorostenci v Třebíči propadli v koncovce

Zápas3.10.2006 | Tomáš Kubánek
O p a v a - Špatná produktivita v koncovce a tragicky sehraná oslabení stála Opavské lepší výsledek. Jedinou branku Slezanu vsítil Juraj Machovič až v polovině utkání, čímž snižoval na 1:2. Ostatní jej však i přes množství střeleckých pokusů napodobit nedokázali, a tak Třebíč si pravidelným navyšováním náskoku výsledek pohlídala.
9.kolo, sobota 30.9.2006
Branky: 7. Vítek (Sobotka, Klíma), 10. Giz (Čtveráček), 33. Klíma (Čtveráček), 39. Čtveráček (Sobotka, Kesner), 51. Němec (Jaroš), 57. Krutiš (Švaříček, Vyhnálek) - 27. Machovič (Řezač, Džemla). Rozhodčí: Palášek - Skopal, Reich. Vyloučení: 8:11, navíc Žalčik a Machovič 1O min OT. Využití: 5:1. Diváci: 100. Střely na branku: 35:34.
SK Horácká Slavia Třebíč: Mikulka - Čtveráček, Jaroš, Kotrba, Rajský, Sobotka, Švaříček - Giz, Kesner, Klíma, Krutiš, Němec, Sochor, Vítek, Vondráček, Vyhnálek.
HC Slezan Opava: Kroček (41. Polonyi) - Chvostek, Dohnal, Koryčanský, Kukla, Zacpálek, Žídek - Baďura, Bolacký, Džemla, Fišara, Gulda, Koschatzký, Machovič, Musial, Slanina, Řezač, Vítek, Žalčik.