Dorostenci ztratili v poslední třetině tříbrankové vedení

Zápas25.1.2006 | Jaroslav Šindelář
O p a v a - Ještě deset minut před koncem drželi opavští dorostenci v domácím utkání s Litvínov stav 5:2. Poté ale hosté v rozmezí jedné minuty snížili na rozdíl jedné branky a domácí se začli obávat o výsledek. Minutu před koncem Severočeši odvolali brankářem a v šesti lidech v poli dokázali vyrovnat. Slezané tak dokončili společnou část na sedmém místě se stejným bodovým ziskem jako šestý Vsetín, bod ztrácejí na pátou Sarezu. Nyní začne poslední fáze, kdy bude ještě jednou hrát každý s každým v moravské části, a po těchto devíti zápasech se rozhodne, kterých šest týmů postoupí do vyřazovacích bojů. Stejně je tomu i u juniorů.
38.kolo, sobota 21.1.2006
5:5(2:1, 2:1, 1:3)
Branky: 7. Mlýnek (Blaga), 11. Szewczyk (Jakub Vítek), 31. Mrkva (Jakub Vítek), 37. Gulda (Gebauer, Blaga), 42. Jakub Vítek (Gebauer, Gulda) - 1. Bojer (Majer, Maxa), 24. Maxa (Bojer), 51. Majer (Gula, Maxa), 52. Přeučil (Bojer, Maxa), 60. Bojer. Rozhodčí: Trombík - Šedinka, Rychlý. Vyloučení: 6:6. Využití: 2:1. Diváci: 90. Střely na branku: 30:43.
HC Slezan Opava: Kučera - Čermák P., Kukla, Kysela, Čermák V., Mrkva, Gulda, Dohnal, Gorčák - Gebauer, Vítek Jakub, Řezač, Koschatzký, Szewczyk, Baďura, Blaga, Halasz, Mlýnek, Kotala, Vlček.
HC Chemopetrol Litvínov: Sork - Čejka, Gula, Havelka, Kabeláč, Karagavrilidis, Müller, Říha - Bojer, Češka, Kafan, Majer, Maxa, Mikeš, Procházka, Přeučil, Rosol.


Aktuálně na webu